Možnosti spolupráce

Nabídka služeb pro firmy spojené s prodejem rostlin


Seznam prodejců zahradních rostlin

U každé rostliny v našem katalogu rostlin je uveden seznam prodejců, kteří danou rostlinu prodávají. V tomto seznamu může být uvedeno i Vaše zahradnictví. Do seznamu prodejců doplníme odkaz skládající se z loga, jména Vašeho zahradnictví, poznámky k rostlině (například velikost sazenice) a případně fotografie. V roce 2020 nabízíme tuto službu zcela zdarma i bez závazku na další spolupráci!

Informace o seznamu prodejců dané rostliny naleznete zde


Seznam zahradnictví

Nabízíme Vám registraci do našeho katalogu zahradnictví. Tento katalog slouží návštěvníkům portálu Světem rostliny k výběru zahradnictví ve svém okolí. V roce 2020 nabízíme tuto službu zcela zdarma i bez závazku na další spolupráci!

O možnostech registrace se dozvíte zde


Články o zahradních rostlinách

Máte na Vašem webu zajímavé články o zahradních rostlinách nebo jejich pěstování a chcete, aby se v našem katalogu rostlin zobrazovaly odkazy na Vaše články o rostlinách? Tuto službu nabízíme zcela zdarma.

O možnostech zobrazení článků v katalogu rostlin se dozvíte zde


Pozvánky na výstavy a veletrhy se zahradní tématikou

Pořádáte výstavu nebo veletrh se zahradní tématikou? Uveřejníme na portále Světem rostlin pozvánku na Vámi pořádanou výstavu. V roce 2020 nabízíme tuto službu zcela zdarma i bez závazku na další spolupráci!

Podmínky pro zveřejnění pozvánky na výstavu naleznete zde


Reklamní bannery na portále Světem rostlin

Nabízíme Vám umístění Vaší reklamy na stránkách portálu Světem rostlin. Reklama na portále Světem rostlin se vyplatí všem, kteří se zabývají prodejem rostlin, potřeb pro pěstování rostlin, zahradní techniky, zahradního nábytku, ... V roce 2020 nabízíme tuto službu zcela zdarma i bez závazku na další spolupráci!

Informace o umístění reklmaních banerů naleznete zde