SVĚTEM ROSTLIN

Třešně

třešeň

Vyberte si třešně pomocí našeho průvodce

Průvodce odrůdami třešní»


Kontakt

Kontaktujte nás na adrese:

info@svetemrostlin.cz

Výstavy

Výstavy

PODZIM V ALPINU 2018


PODZIM V ALPINU 2018

PODZIM V ALPINU 2018

Výstava skalniček, keřů, konifer a dřevin spojená s prodejem

15.09.2018 - 19.09.2018
Alpinum klub Plzeň


Začíná podzim, příroda se pomalu připravuje k zimnímu spánku, jarní cibuloviny již ztratily olistění a je tak vhodná doba pro jejich přesazování. Listnatým rostlinám se počíná listí zabarvovat do podzimních barev. Jsou však rostliny, které mají vrchol vegetace stále ještě před sebou. Jsou to vřesy a některé vřesovce. Nejhezčí barvy mají v té době i japonské javory. Také bramboříky či podzimní hořce krásně kvetou. Zapomenout nelze ani na spoustu druhů kapradin, které v té době mají to nejhezčí olistění.

A právě takové a ještě další rostliny chystají členové Alpinum klubu Plzeň, z. s. na svojí podzimní výstavu, která se pod názvem Podzim v alpinu 2018 uskuteční ve dnech 15. až 18. září ve výstavním areálu zahrady gymnázia na Mikulášském náměstí. Otevřená bude v době od 9 do 18 hodin. Stejně jako na jarních výstavách bude spojena i s prodejem přebytečných výpěstků členů Alpinum klubu a několika vybraných zahradnických firem. Ve středu 19. září bude otevřen jen prodej do 12 hodin a vstup do prodeje bude zdarma.

Srdečně zveme všechny, kteří propadli kouzlu alpinkaření a okrasného zahradnictví.

Více informací naleznete na stránkách Alpinum klub Plzeň


PODZIM V ALPINU 2018 PODZIM V ALPINU 2018 PODZIM V ALPINU 2018 PODZIM V ALPINU 2018


Pozvánka na výstavu

Placené
Pořádáte výstavu rostlin? Pořádáte výstavu nebo veletrh se zahradní tématikou? Uveřejníme na portále Světem rostlin pozvánku na Vámi pořádanou výstavu.

Podmínky pro zveřejnění pozvánky na výstavu naleznete zde

Copyright © 2010-2019 Světem rostlin, všechna práva vyhrazena.